Места за гласуване на предварителните избори на Синята коалиция на 12 юни 2011 година

Местата за гласуване са утвърдени от ЦК на Синята коалиция

 

Подробна карта с местата

за гласуване 

Натисни ТУК

Общини – областни градове

Благоевград – 6 секции

1. ОУ „Димитър Благоев” – ул. митрополит Борис 2

2. ОУ „Димитър Талев” – бул. Св.св. Кирил и Методий 13

3. ОУ „Димчо Дебелянов” – ул. Осогово 8А

4. СОУ „Георги Измирлиев” – ул. Христо Чернопеев 16

5. СОУ „Иван Вазов” – ул. Яне Сандански 1

6. СОУ „Арсени Костенцев” – ж.к. Еленово

Банско

1. ул. "Пирин" 18

Белица

1. Общината

Гоце Делчев

1. 1 ОУ

2. 2 ОУ

Гърмен

1. с. Гърмен

Кресна

1. Общински съвет

Петрич

1. ул. "Тома Митов" 3 /две секции/

2. с. Коларово - ул. "Антон Попов" 15

3. с. Първомай - ул. "Мануж войвода" 9

4. с. Старчево - ул. "Републиканска" 4

Разлог

1. Младежки център - ул. Стефан Стамболов 1 /три секции/

/1-ва секция: жителите на гр.Разлог

2-ра секция:

жителите на с. Баня, с.Елешница и с. Долно Драглище

3-та секция: жителите на с. Годлево, с.  Бачево, с. Добърско и с. Горно Драглище/

Сандански

карта

1. 3 ОУ "Христо Ботев"

2. 4 ОУ "Св. Св. Козма и Дамян"

3. 1 ОУ "Климент Охридски"

Сатовча

1. с. Сатовча

Симитли

1. СОУ "Кирил и Методий"

Струмяни

1. Общината

Хаджидимово

1. пл. "Димитър Хаджидимов" 46

Якоруда

1. гр. Якоруда

Бургас–12 секции

1. ОУ „Княз Борис I”– комплекс „Център”

2. СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” -  к-с „Център”

3. СОУ „Иван  Вазов” – к-с „Център”

4. ОУ „Любен Каравелов” – к-с „Братя Миладинови”

5. ОУ „Найден Геров” – к-с „Меден рудник”

6. СОУ „К. Петкан.” – к-с „Меден рудник”

7. СОУ „Димчо Дебелянов” – к-с „Славейков”

8. ОУ „А. Страшимиров” – к-с „Славейков”

9. ОУ „Г. Бенковски” – к-с „Изгрев”

10. СОУ „Йордан Йовков” - к-с „Изгрев”

11. ОУ „Бр. Миладинови” – к-с „Братя Миладинови”

12. ОУ „В. Априлов” -  к-с „Лазур”

Айтос

1. ул. "Петър Берон" 3а

Камено

1. ул. "Освобождение" 82

Карнобат

1. Клуб - бул. "България" 7

Малко Търново

1. Читалището

Несебър

1. Клуб Гражданска отбрана

2. с. Равда

Поморие

1. Клуб - ул. "Цар Асен" 1

Приморско

1. х-л "Флора" - ул. "Ропотамо" 23

Руен

1. Ритуална зала към общината

Созопол

1. Читалище "Паисий Хилендарски" /кино видео-клуб/ - Стар град

2. Читалище "Димо Николов" - Черноморец

3. Клуб на пенсионера - с. Зидарово

Средец

1. ул. "Димитър Благоев" 1

Сунгурларе

1. Лятно кафе - Централен парк

Царево

1. Читалище "Георги Кондолов" - гр. Царево

2. Читалище "Христо Ботев" - гр. Ахтопол

Варна – 22 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word, карта

Район Аспарухово – 1 секция

1. читалище „Просвета” – ул. Народни будители 1  

Район Владислав Варненчик – 2 секции

1. ОУ „Ст.Михайловски” – ж.к. Владислав Варненчик

2. Читалище „Петко Р. Славейков” – ж.к. Владислав Варненчик

Район Младост – 4 секции

1. ОУ ”Н. Вапцаров” – ж.к. Възраждане - 2  

2. ОУ „Добри Чинтулов” – ул. Милосърдие 12

3. СОУ „Н. Бозвели” – кв. Младост (до бл.140)

4. Механотехникум – бул. Сливница 158А

Район Одесос - 9 секции

1. ОУ „Св. св. Кирил и Методий” – ул. Братя Миладинови 19

2. СОУ „Св. Климент Охридски” – ул. Михаил Колони 10   

3. СОУ „Димчо Дебелянов” – ул. Русе 2

4. ОУ „К. Арабаджиев” – ул. Ангел Кънчев 1

5. ІІІ ПМГ „Акад. Методи Попов” – бул. Владислав Варненчик 80

6. СОУ "Елин Пелин" - ул. "Т.Влайков" 18

7. ОУ „В. Априлов” – ул. Братя Миладинови 130

8. ОУ „Й. Йовков”- ул. Екатерина Симидчиева 8

9. 8 СОУПЧЕ "Ал. Пушкин"

Район Приморски - 8 секции

1. Читалище „Васил Левски” - ул. Лоза 3

2. ОУ „Черноризец Храбър” – ул. Студентска 1  

3. ОУ „Ангел Кънчев” – ул. Роза 23

4. СОУ „Васил Друмев” – ул. Любен Каравелов 60А

5. Медицински университет 

6. ОУ ”Стефан Караджа” – ул. Братя Бъкстон 11

7. ГПЧЕ "Йоан Екзарх" – кв. Чайка

8. Спортно училище „Георги Бенковски” – ж.к. Чайка, ул. Рупи 1

Аврен

1. Общината - ул. "Тодор Ноев" 8

Аксаково

 1. Общински детски комплекс - ул. "Сл. Дойчев"

Белослав

1. ул. "Цар Симеон" 1

Бяла

1. Клуб на пенсионера - ул. "Андрей Премянов"

Ветрино

1. Общината

Вълчи дол

1. Заседателна зала на общината

Девня

1. Читалище "Просвета"

Долни чифлик

1. Читалището 

Дългопол

1. Кафе "Розмарин"

Провадия

1. Общината

Суворово

1. Общината - заседателна зала

Велико Търново – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word, карта

1. Хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий” – ул. М. Кефалов 2

2. ОУ „Св. Патриарх Евтимий” – ул. Мармарлийска 13

3. СОУ "Вела Благоева" - ул. "Константин Паница" 1

4. Природоматематическа гимназия „Васил Друмев” – ул. Вела Благоева 10

5. СОУ „Емилиян Станев” – ул. Мария Габровска 1

6. ОУ „П.Р. Славейков” – ул. Освобождение 29

Горна Оряховица

карта

1. ул. "Цар Освободител" 1

2. Читалище "Никола Козлев" -   гр. Долна Оряховица

Елена

1. ул. "Ил. Макариополски" 4

Златарица

1. ул. "Стефан Попстоянов" 1

Лясковец

1. Клуб - ул. "Трети март" 14

Павликени

1. ул. "Атанас Хаджиславчев" 10

Полски Тръмбеш

1. Ритуална зала на общината - ул. "Черно море" 4

Свищов

1. Община Свищов  /фоайе/ - ул. "Ц. Церковски" 2

2. Битов комбинат /партер/ - ул. "Тодор Миланович" 2

3. с. Ореш - Културен дом

4. с. Драгомирово - кметство

Стражица

1. ул. "Михаил Друмев" 2

Сухиндол

1. Клуб - ул. "Христо Ботев" 16

Видин – 4 секции

1. СОУ "Цар Симеон Велики" - ул. "Търговска" 6 /четири секции/

Белоградчик

1. ул. Борис 1

Бойница

1. Салон на АПК

Брегово

1. Общината

Грамада

1. Клуб на НДСВ, АПК

Димово

1. ул. "Георги Димитров" 147

Кула

1. ул. "Възраждане" 54

Макреш

1. Читалище "Митко Марков"

Ново село

1. ул. " Арх. Илия Попов" 73

Ружинци

1. Общината

Чупрене

1. Клуб на пенсионера

Враца – 4 секции

карта

1. ОУ "Васил Левски"   

2.  ПМГ "Иван Ценов"  

3.СОУ "Козма Тричков"

4. ОУ  "Никола Войводов" 

Борован

1. Читалище "Цани Иванов"

Бяла слатина

1. ул. "Христо Ботев" 7

Козлодуй

1. СОУ "Св. Св. Кирил и Методи"

Криводол

1. ул. "Освобождение" 11    

Мездра

карта

1. Хотел "Родина" - фоайе     

2. с. Зверино (павилион срещу кметството) 

Мизия

1. Предизборен щаб на "Синята коалиция"  

Оряхово

1. Галерия Нейчо Савчев   

Роман

1. ул. "Христо Ботев" 21

Хайредин

1. Медицински център    

Габрово – 4 секции /предстои уточняване/

1. НУ „Васил Левски” – ул. Юрий Венелин 95

2. Национална Априловска гимназия – ул. Априловска 15

3. ОУ „Христо Ботев” – ул. Столетов 42

4. ОУ „Отец Паисий” – кв. Трендафил 1, ул.Венец 7

5. БКС – бул. Трети март 54

Дряново

1. Киното - ул. "Стефан Стамболов" 32

Севлиево

1. Клуб на пенсионера - ул. "Л. Каравелов"

2. ул. "Крушевска" 1

Трявна 

1. Хотел "Трявна"

Добрич – 4 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. пл. "Стария орех" 1

Добрич селска

1. гр. Добрич -  пл. "Стария орех" 1

Каварна

1. Читалище "Съгласие"

Крушари

1. Читалище "Йордан Драгнев"

Тервел

1. ул. "Св. Св. Кирил и Методий" 8

Шабла

1. ул. "Волга" 1

Кърджали – 2 секция

1. Сладкарница "Рили"

2. Кв. "Възрожденци" - инфо център/до ресторант "Фиеста"/

Ардино

1. Автогара, офис за обучение на шофьори - ул. "Бели брези" „

Джебел

1. Градинката пред общината

Кирково

1. Кафе "Луксор" - ул. "Дружба" 3 

Крумовград

1. Градинката пред паметника на "Петко войвода"

Момчилград

1. Читалище "Нов живот"

Черноочене

1. Читалището

Кюстендил – 4 секции

1. Драматичен театър - бул. "България" 26

2. ул. "Даскал Димитър" 8 МУЦ

3. Клуб - ул. "Цар Освободител" 52, бл. 3а

4. Килийно училище - ул. "Търговска" 6

Бобовдол

1. кв. Миньор, бл. 12 /партер/

Бобошево

1. ул. "Иван Кепов" 3

Дупница

1. ул. "Христо Ботев" 30 /три секции/

Кочериново

1. гр. Кочериново - пл. "Трети март" 1

2. Читалище "Просвета" - с. Мурсалево

Невестино

1. ул. "Христо Ботев" 1

Рила

1. пл. "Възраждане"1 

Сапарева баня

1. ОУ "Христо Ботев"

Трекляно

1. ОУ "Св. Климент Охридски"

Ловеч – 4 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: карта

1. СОУ Васил Левски

2. ОУ Димитър Димов

3. ОУ Христо Никифоров

4. Младежки дом

Априлци

1. пл. "Априлско въстание" 5

Летница

1. бул. "България" 19

Луковит

1. Читалище "Съзнание"

Тетевен

1. Общински съвет

2. ул. "Полковник Орлов" 3

Троян

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: карта

1. СОУ "Св. Климент Охридски " - ж.к. Лъгът

2. НУ "Св.Св.Кирил и Методий" - Ул. Кирил и Методий"

3. ОУ "Иван Хаджийски"- ул. "Хр.Ботев"

Угърчин

1. Спортна зала

Ябланица

1. пл. "Възраждане" 4

"Монтана – 5 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF - град, PDF - област,  карта

1. V-то СОУ "Христо Ботев" /гласуват: Долно Белотинци, Благово, Крапчене, Липен, Николово, Стубел, Сумер, Трифоново/

2. Гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан” – ул. Юлиус Ирасек 7

3. Професионална гимназия по електротехника „Христо Ботев” – ул. Н. Бозвели 22 /гласуват: Безденица, Вирове, Габровница, Горно Церовене/

4. VII - мо СОУ "Проф. д-р Асен Златарев" - /гласуват: Войници, Доктор Йосифово, Студено буче/

5. с. Винище - читалище /гласуват: Винище, Горна Вереница, Долна Вереница, Славотин, Долна Рикса, Клисурица, Смолянавци, Белотинци/горно/

Брусарци

1. СОУ "Христо Ботев"

Берковица

1. СОУ "Иван Панов"

Бойчиновци

1. СОУ "Васил Левски"

Вълчедръм

1. с. Септемврийци

2. с. Долни Цибър - ОУ "Хр. Ботев"

Вършец

1. Читалище "Хр. Ботев"

Георги Дамяново

1. ОУ "Отец Паисий"

Лом

1. ул. "Филип Тотю" 14

2. ул. "Даме Груев" 1

Медковец

1. СОУ "Отец Паисий" - всички населени места

Чипровци

1. ОУ "Петър Парчевич" - всички населени места

Якимово

1. ОУ "Д-р Петър Берон" - всички населени места

Пазарджик – 7 секции

1. Зала на общината "Маестро Георги Атанасов" - бул. "България" 2

Батак

1. пл. "Освобождение" 1

Белово

1. пл. "Освобождение" 1

Брацигово

1. ул. "Трети март" 10

Велинград

1. ул. "Васил Априлов" 5, ет. 1 - фоайе /сградата е известна с името "Баба Цвета"/

2. гр. Сърница

Лесичево

1. Клуб на пенсионера - с. Калугерово 

Панагюрище

1. Старата пожарна - ул. "Г. Бозаджиев" 1 

2. Клуб на пенсионера "Мареш" - ул. "Райна Княгиня" 21

Пещера

1. ОУ "Михаил Каролиди"

Ракитово

1. училище - "Братя Кръстини" 2

Септември

1. ул. "Симеон Велики" 24 /две секции/

Стрелча

1. Пенсионерски клуб - пл. "Дружба"

Перник – 6 секции

1. СОУ „Петър Берон” - ул. Отец Паисий 10

2. СОУ „Св. св. Кирил и Методий” - ул. Кракра 69

3. ОУ „Св. Константин Кирил Философ” - жк. Тева

4. ОУ „Св.св. Кирил и Методий” - ул. Младен Стоянов 2

5. ОУ „Темелко Ненков” - кв. Твърди ливади

6. ОУ „Елин Пелин” - ул. Минск 1

Брезник

1. читалище "Просвещение"

Земен

1. ул. "Земенски манастир" 47

Ковачевци

1. Дом-паметник "Георги Димитров"

Радомир

1. ОУ "Христо Смирненски"

Трън

1. Читалище "Гюрга Пинджурова"

Плевен – 11 секции 

1. гр.Плевен, Библиотеката, Зала ДСБ

2. гр.Плевен, ул. Димитър Константинов 23 /две секции/

3. гр.Плевен, Клуб на пенсионера (срещу ВИК)

4. гр.Плевен, кв. Сторгозия, бл. 61, клуб

5. гр.Плевен, кв. Сторгозия, клуб Емона

6. гр.Плевен, кв. Дружба, до блок 111

7. гр.Славяново, Клуб на СДС

8. с.Буковлък, Кметството

9. с.Ясен, Кметството

10. с.Брестовец, Клуб на инвалида

Белене

1. ул. "Иван Вазов" 2 /пл. "България"/ 

Гулянци

1. Клуб

Долна Митрополия

1. Помещение на централен бивш магазин      

2. Тръстеник - Кметството     

Долни Дъбник

1. Д. Дъбник - ул. "Христо Янчев" 56      

2. с. Садовец - Клуб на пенсионера    

3. с. Петърница - Читалището   

Искър

1. Клуб ” Централ ”    

Кнежа

1. ул. "М. Боев" 69

Левски

1. Клуб на пенсионера срещу Общината      

2. с.Обнова  -  Читалището    

Никопол

1. Читалището   

Пордим

1. Клуб на пенсионера    

Червен бряг

1. ул. "Паисий" 8    

2. ул. "Търговска" 17-23 

Пловдив – 30 секции

Район Централен  – 11 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word, карта

1. СОУ „Паисий Хилендарски” – ул. Родопи 48

2. Национална търговска гимназия – бул. Руски 50

3. Основно училище „Княз Александър I” – ул. Хан Кубрат 15

4. Основно училище „Екзарх Антим I” – ул. Захари Стоянов 86

5. 11 ОУ „Душо Хаджидеков” – ул. Богомил 32

6. ОУ „Георги Бенковски” – ул. Антон Папазов 18

7. СОУ „Св. Патриарх Евтимий” – ул. Иван Вазов 19

8. ОУ „Алеко Константинов” – ул. Б. Здравков 3а

9. СОУ „Св. Климент Охридски” – бул. Васил Априлов 5

10. ОУ „Виктория и Киркор Тутунджиян” – ул. Турист 2

11. СОУ "Любен Каравелов" сграда 2 - ул. "Мара Гидик" 37

Район Южен – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 45 ОУ „Димитър Талев” – ул. Кузман Шапкарев 1

2. СОУ „Константин Величков” – ул. Бугариево 6

3. СОУ „Братя Миладинови” – ул. Тодор Александров 14

4. ОУ „Стоян Михайловски” – ул. Константин Геров 45

5. ОУ „Захари Стоянов” – ул. Коматевско шосе 137

6. СОУ „Свети Константин-Кирил Философ“ – ул.Георги Кондолов 44

Район Западен – 3 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. Образцова математическа гимназия „Акад. К. Попов” – ул. Чемшир 11, кв. Христо Смирненски

2. СУ „Васил Левски” – бул. Шести септември 1

3. СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – ул. Явор 31

Район Източен – 2 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. СОУ „Симон Боливар” – кв. Изгрев, ул. Преспа 1

2. НУ "Петко Славейков" - ул."Славянска" №80 

Район Северен – 4 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. СОУ „П. Кр. Яворов” – бул. България 136

2. ФЕГ „Антоан дьо Сент-Екзюпери” – ул. Вук Караджидж 13а

3. СОУ „Христо Г. Данов” – ул. Ален мак 1

4. СОУ „Никола Вапцаров” – ул. Огражден 10

Район „Тракия” – 4 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. СОУ „Димитър Матевски”  - ж.р. Тракия, ул. Съединение

2. СОУ „Св. Седмочисленици” - ж.р. Тракия, ул. Съединение

3. СОУ „Св. Софроний Врачански” - ж.р. Тракия

4. СОУ „Черноризец Храбър” - ж.р. Тракия

Пловдив област

Асеновград 

1. ОУ "Петко Каравелов" 

2.Стария съвет -  ул. "Цар Иван Асен II" 38 /две секции/

3. Дом на пчеларя - кв. Запад, ул. "Книжна фабрика"

Брезово

1. Клуб на пенсионера - пл. "Златю Бояджиев" 

Калояново

1. Клуб - пл. "Възраждане" 1 /две секции/

Карлово

1. гр. Карлово - Народно читалище "В. Левски 1861" - пл. "20 юли" 

2. с. Каравелово - Дом на културата - ул. "Г. Димитров" 87

3. гр. Калофер -  Народно читалище "Хр. Ботев"

4. с. Баня - Младежки дом - ул. "Роза" 2

5. с. Христо Даново - ул. "1-ва" 16

Кричим

1. Читалището /на центъра/

Куклен

1. Читалище "Н. Вапцаров" - ритуална зала

Лъки

1. ул. "Възраждане" 10

Марица

1. с. Граф Игратиево - Читалище "Изгрев"

2. с. Калековец - читалището

Перущица

1. ул. "Иван Вазов" 94

Първомай

1. Кафе "Веселина" - ул. "Орфей" 12

Раковски

1. Народно читалище "Св. Св. Кирил и Методий" - ул. "Москва" 23

Родопи

1. с. Цалапица - стая в старото кметство

2. с. Първенец - Читалище "Съзнание"

Садово

1. с. Поповица - ул. "22-ра" 1

Сопот

1. ул. "Иван Вазов" - ритуална зала

Стамболийски

1. гр. Стамболийски - ул. "Заводска" 9

2. с. Куртово конаре - кафе "Костадин Петков"

Съединение

1. Общински съвет - пленарна зала

Хисаря

1. ул. "Аугуста" 15 - общинско помещение

Разград – 2 секции

1. хотел "Централ"

2. Комплекс "Орел" - полиграфическа база

гр. Завет

1. ул. "Освобождение" 93

Исперих

1. Клуб - ул. "Стефан Караджа" 23

Кубрат

1. Конферентна зала - ул. "Н. Й. Вапцаров" 8

Лозница

1. кафе-бар "Релакс" - ул. Дружба 14

Самуил

1. Мелница "Самул" - ул. Паркова 1

Цар Калоян

1. с. Езерче -  ул. "В. Левски" 1

1. Потребителска кооперация

Русе – 10 секции

1. ОУ "Любен Каравелов"-  ул. В.Търново 19

2. ОУ "Отец Паисий" - ул. Александровска 95  

3. ОУ "Иван Вазов" - ул. д-р Петър Берон 20

4. СОУ "Йордан Йовков" - бул. Цар Освободител 117

5. СОУ " Васил Левски" - ул. Гео Милев 1

6. ОУ "Никола Обретенов"- ул. под.Кожухарски

7. ОУ "Олимпи Панов" - ул. Сърнена гора 36

8. СОУ "Възраждане" - ул. Студентска 2

9. СОУ "Фридрих Шилер" - ул. Измаил 1

10. ОУ "Братя Миладинови" - ул. Алеи възраждане 54

Борово

Читалище "Искра" - ул. "Н.Й. Вапцаров" 1а

Бяла

1. Читалище "Трудолюбие" - ул. "Екзарх Йосиф" 9

Ветово

1. Общината

Две могили

1. гр. Две могили - пл. "Филип Тотю" 5

2. с. Батишница - клуб на пенсионера

Иваново

1. с. Щръклево - ул. "Централна" 40

Сливо поле

1. Младежки дом

Ценово

1. училището - ул. "Цар Освободител" 83

Силистра – 2 секция

1. Младежки дом - ул.Симеон Велики 133 /две секции/

Алфатар

1. ул. "Стефан Караджа" 1

Главиница

1. ул. "Витоша" 46

Дулово

1. Читалището

Кайнарджа

1. с. Зарник - ул. "1-ва" 4

Ситово

1. Читалище - ул. "Трети март" 76

Тутракан

1. ул. "Силистра" 18

Сливен – 5 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 2-ро ОУ "Христо Ботев" -  ул.”Московска” №6Б

2. 10-СОУ "Йордан Йовков" - ул. "Д. Добрев"

3. 11-СОУ "Константин Константинов" - кв. Дружба

4. НУ "Васил Левски" - ул. "Щросмайер" 1

5. 4-то ОУ "Д. Петров" - ул. "П. Петков" 36

Котел

1. гр. Котел - ул. "Изворска" 30

2. с. Ябланово - ул. "проф. Павлов" 3

Нова Загора

1. ул. "Цар Иван Асен II" 14 /две секции/

Твърдица

1. пл. "Свобода" 6

Смолян – 4 секции

карта

1. Читалище "Христо Ботев" - кв. "Смолян"

2. бул. "България" 7

3. Читалище "Балкански просветител" - кв. "Райково

4. Читалище "Кирил Маджаров" - кв. "Устово"

Баните

1. Училището

Борино

1. Читалището

Девин

1. ул. "Родопи" бл. Д2

Доспат

1. ул. "Тракия" 5

Златоград

1. ул. "Беловидово" 12 - кафе- клуб "Релакс"

Неделино

1. кафене зад читалището

Мадан

1. читалище "Иван Вазов"

Рудозем

1. бул. "България" 9

Чепеларе

1. ул. "Станционна" 2

София

Район Средец – 12 секции    

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес:  PDF 

1. 6 СОУ – ул. 6-ти септември 16

2. 7 СОУ – ул. Иван Шишман 28 (две секции)

3. 9 ФЕГ – ул. Патриарх Евтимий 35 (две секции)

4. 12 СОУ – ул. Иван Асен ІІ 72

5. 38 ОУ – ул. Шипка 40 (две секции)

6. 127 СОУ – П. Парчевич 43 (две секции)

7. 133 СОУ – Иван Шишман 1

8. Читалище „Влайкова” –  ул. Иван Асен 11

Район Красно село – 15 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 19 СОУ – ул. Яков Крайков 17 (две секции)

2. 25 ОУ – ул. Балканджи Йово 22

3. 34 СОУ – ул. Родопски извор 43 (две секции)

4. 36 СОУ – ул. Пирински проход 35

5. 51 СОУ – ул. Софийски герой 28 (две секции)

6. 132 СОУ – бул. Цар Борис ІІІ 128

7. 142 СОУ – ул. Пчела 21 (две секции)

8. ЧЕГ – бул. Скобелев 58

9. ПМИ „Йорданка Филаретова” – ул. Йорданка Филаретова (две секции)

10. Читалище Средец – бул. Цар Борис ІІІ 17

Район Възраждане – 7 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 76 ОУ –ул. Братя Миладинови 9 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в 91НЕГ, СПТУ по строителство и  механизация, 32СОУ)

2. 30 СОУ – бул. Ал. Стамболийски 125 ( тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в 134 ОУ, 18 СОУ,81 ОДЗ, ПГ по машиностроене (две секции)

3. 13 СОУ – ул. Св. Св. Кирил и Методий 63

4. 46 ОУ – бул. Христо Ботев 109 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в НПГ по прецизна техника)

5. 136 ОУ – ул. Димитър Петков 116 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в 67 ОУ и 43 ОУ ) (две секции)

Район Оборище – 9 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 1 СОУ – ул. Стара планина 11 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в  ПГМЕ) (две секции)

2. 112 ОУ – бул. Дондуков 60

3. 129 ОУ – ул. Султан Тепе 1 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в Музикалната академия) (три секции)

4. Музикално училище – Оборище 17

5. СПГТ – бул. Сливница 182

6. СМГ – Искър 61

Район Сердика – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 48 ОУ – ул. Клокотница 21 /две секции/

2. 14 СОУ – ул. ген. Чернаев 8

3. 100 ОУ – ул. Иван Йосифов 68с

4. 58 ОУ – ул. Железопътна 65 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в 59 СОУ)

5. 60 ОУ – ул. Наука 2

Район Подуяне – 9 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 24 СОУ – ул. Клисура 16

2. 42 ОУ – ген. Липранди 5

3. 44 СОУ – ул. Плакалница 45 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес от изборни секции, гласуващи в 49 ОУ)

4. 95 СОУ – ул. Ангел Войвода 66

5. 106 СОУ – ул. Григорий Цамблак 18

6. 124 ОУ – ул. Вършец 13

7. 130 СОУ – ул. К. Фотинов 118/Г. Георгиев 14

8. 143 СОУ – ул. Тодорини Кукли 9

9. 199 ОУ – ж.к. Левски Г

Район Слатина – 10 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 23 СОУ – Ситняково 21

2. 31 СУЧЕМ – ул. Гео Милев 2

3. 94 ОУ – кв. Христо Ботев, ул. „511”, 22

4. 93 СОУ – ул. Гео Милев 32

5. 138 СОУ – ул. Алфред Нобел 3

6. Национално училище за танцово изкуство – ул. Шипченски проход 48 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в театър „Ариел“ и общежитие „Академик“)

7. ПГ по транспорт – ул. Кадемлия 15

8. 148 СОУ – ул. Слатинска 35 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в Читалище Светлина)

9. 109 ОУ

10. 157 ГУЧЕ

Район Изгрев – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес:  PDFWord

1. 11 ОУ – бул. Никола Габровски 22

2. 105 СОУ – ул. Св. Пимен Зографски 7

3. 119 СОУ – ул. Латинка 11

4. ПГ по фризьорство и козметика – ул. Атанас Далчев 8

5. СПГЕ „Джон Атанасов” – ул. Райко Алексиев 48

6. Национална гимназия за приложни изкуства – старата сграда /вместо Интерпред/

Район Лозенец – 11 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 21 СОУ – ул. Люботрън 1 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в „Българско школо“) (две секции)

2. 35 СОУ – ул. Добри Войников 16 (две секции)

3. 107 ОУ – ул. Димитър Димов 13

4. 120 ОУ – пл. Папа Йоан Павел 7 (две секции)

5. 122 ОУ – ул. Презвитер Козма 2

6. 139 ОУ – ул. Димитър Хаджикоцев 44

7. НПМГ – ул. Бигла 52

8. 6-то помощно – ул. Русалийски проход 12

Район Триадица – 14 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 22 СОУ – бул. Витоша 134 (три секции)

2. 41 ОУ – ул. Цар Самуил 24 (три секции)

3. 47 СОУ – ул. Димитър Манов 18 (две секции)

4. 73 СОУ – ул. Георги Измирлиев 3

5. 104 ОУ – ул. Костенски водопад 60

6. 121 СОУ – ул. Георги Измирлиев 24

7. 126 ОУ – бул. България 43

8. НПГ по полиграфия и фотография – ул. Злат. проход 5 (две секции)

Район Красна поляна – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 57 СОУ – ул. д-р Калинков 40 (две секции)

2. 135 у-ще – ж.к. Западен парк

3. Читалище „Кирил и Методий” – бул. „Възкресение“ 64 (две секции)

4. Читалище „Нов път” -  ул. „Суходолска“ 99

Район Илинден – 5 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 3 СОУ "М. Дринов" – ул. Хайдут Сидер 12

2. 43 ОУ "Хр. Смирненски" – бул. Сливница и ъгъла с бул. Д. Петков

3. 110 ОУ "Проф. д-р Г. Кацаров"– кв. Захарна фабрика

4. 2 АЕГ "Т. Джеферсън" филиал – ул. Пловдив 20

5. ПГАВТК "А.С. Попов" – бул. Сливница до ул. Качаник

Район Надежда – 9 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF 

1. 15 СОУ – ж.к. Надежда 2, ул. Йордан Х. Джинот 67 /гласуват Надежда 2 и кв. Толстой/ (две секции)

2. 16 ОУ – ж.к. Надежда 1, ул. Дравски бой 7

3. 63 ОУ – кв. Требич, ул. Леденика 12

4. 98 НУ – кв. Илиянци, ул. Махония 2

5. 101 СОУ – ж.к. Надежда 1, ул. Илинденско въстание 36 /гласува Надежда 3/

6. 102 СОУ – ж.к. Надежда 4, ул. Звезда 3

7. Частно училище „Веда“ – кв. Триъгълника

8. 153 гимназия – ж.к. Свобода

Район Искър – 7 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 4 СОУ – ж.к. Дружба 1, ул. Тирана 12

2. 65 ОУ – с. Бусманци, пл. Елин Пелин

3. 68 СОУ – ж.к. Дружба 2

4. 69 СОУ – ж.к. Дружба 1

5. 89 ОУ – ж.к. Дружба 1

6. 108 СОУ – ж.к. Дружба 1

7. 150 ОУ – ж.к. Дружба 2, ул. Делийска воденица

Район Младост – 11 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 10 СОУ – ж.к. Младост 1, до бл.65

2. 39 СОУ – ж.к. Младост 2, зад бл. 205

3. 82 ОУ – кв. Горубляне

4. 118 СОУ – ж.к. Младост 1, до бл. 13

5. 125 СОУ – ж.к. Младост 1, до бл. 32

6. 128 СОУ – ж.к. Младост 2, до бл. 219

7. 131 СОУ – ж.к. Младост 4

8. 144 СОУ – ж.к. Младост 3, зад бл. 307 /две секции/

9. 145 СОУ – ж.к. Младост 1А, до бл. 525

10. Техникум по електронни системи към ТУ – ж.к. Младост 1 до бл. 27

Район Студентски – 6 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 8 СОУ (две секции)

2. 55 СОУ –  стара сграда

3. Клуб „Строежа“, студентски град, ул. Висарион Белински 6а

4. Художествена академия фоайе – бул. Г.М.Димитров 100

5. Старчески дом – ул. Пловдивско поле 108

Район Витоша – 8 секции 

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 2-ро училище – ул. ген. Суворов 36

2. 5-то училище – ул. Симеон Радев 31

3. 26-то училище – ул. Димитър Пъшков 40 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в  111 училище)

4. 50-то училище – ул. Бела Дона 1

5. 52-ра училище – ул. Пушкин 106

6. 64-то училище – ул. Симеоновска 1

7. 86-то училище – ул. Брезова гора 2

8.  152-то училище – Марчаево

Район Овча купел – 5 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 53 ОУ – ул. Обзор 6

2. 66 СОУ – ул. Букет 29

3. 72 ОУ – ул. Овче поле 14

4. 88 СОУ – ж.к. Овча купел 1

5. 149 СОУ – ж.к. Овча купел 2

Район Люлин – 11 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 27 СОУ – ул. П. Горанов 15

2. 37 СОУ – ул. Пастьор 1

3. 40 СОУ – ул. Кореняк 17

4. 56 СОУ – ул. Велико Търново

5. 79 СОУ – ул. 710

6. 90 СОУ – ул. Г. Клинчаров 3

7. 96 СОУ – ул. В. Беловеждов 1

8. 97 СОУ – ул. 504

9. 137 СОУ – бул. Европа 135

10. 33 ЕГ/33 ОУ – ул. 308

11. 77 ОУ – Филиповци

Район Връбница – 5 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 146 ОУ Волуяк

2. 74 СОУ Гоце Делчев – Връбница 1 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в 61 ОУ)

3. 140 СОУ Иван Богоров– Обеля 2 (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в 62 ОУ и с. Мрамор) (две секции)

4. клуб на СДС-Връбница, ул.“Връх Манчо“, бл.1, магазин 3 – Модерно предградие (тук гласуват и живеещи по постоянен адрес, гласуващи в секциите в 70 ОУ и Толова махала)

Район Нови Искър – 3 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF, Word

1. 177 ОУ – ул. Софийска 23, Световрачане, Кубратово, Подгумер, Войняговци, Негован, Лукорско и Чепинци

2. 179 ОУ – ул. Доброславско шосе 39, Доброславци,  Балша и Житен

3. Клуб на СДС – ул. Розова долина 17, кв. Курило – 5-те квартала в Нови Искър и с. Кътина, Мировяне

Район Кремиковци – 1 секция

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 59 основно  училище – кв „Челопечене”, ул. „Ангел Маджаров” № 31 (тук гласуват всички)

Район Панчерево – 3 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: PDF

1. 201 СОУ – с. Лозен, ул. Св.св. Кирил и Методий 17 + Герман

2. Читалището в общината на с. Панчарево и всички останали села 

3. с. Казичане – салон в кметството + Кривина

Район Банкя – 1 секция

1. 78 СОУ – ул. Царибродска 6

София област 

Антон

1. Дом на пенсионера

Божурище

1. ул. "Хр. Ботев" 5

Ботевград

1. гр. Ботевград - жк Левски 20  - А

2. с. Трудовец - читалището 

3. с. Литаково - кметството

Годеч

1. ул. "П. Яворов" 2

Горна Малина

1. ул. "21" 97

Долна баня

1. ул. "Търговска" 111

Драгоман

1. сграда на общината 

Елин Пелин

1. АКЦ - читалня градска библиотека

Етрополе 

1. читалището

Златица 

1. ул. "Кашана" 19

Ихтиман 

1. ул. "Цар Освободител" 154

Копривщица

1. Народно читалище "Хаджи Ненчо Палавеев"

Костенец

1. ОУ "Константин Костанечки"

Костинброд

1. ул. "Охрид" 7 

Мирково

1. Читалище "Хр Ботев"

Пирдоп

1. ул. Цар Освободител 45, ет. 2

Правец 

1. ул. "Здравец" 7

Самоков 

1. партер на градската библиотека

Своге

1. ул. "Ал. Стамболийски" 3

2. кв. Дренов - клуб на пенсионера

3. с. Гара Бов - Народно читалище

Сливница 

1. Младежки дом

Чавдар 

1. Читалище Надежда

Челопеч

1. Общината

Стара Загора – 11 секции

1. СОУ „Максим Горки” – ул. Сава Силов 69

2. 6 ОУ „Св. Никола” – ул. Генерал Гурко 46

3. Природо математическа гимназия „Гео Милев” – ул. Августа Траяна 44

4. ПГМТТ „Никола Вапцаров” – ул. Ген. Столетов 183

5. СОУ „Иван Вазов” – ул. Генерал Гурко 102

6. Спортно училище „ Тодор Каблешков” - ул. Градинарска № 16

7. СОУ „Христо Ботев” - ул. Майор Таньо Кавалджиев 168

8. СОУ Железник - ул. Младост №8, ет.1 

9. 11 Основно училище « Николай Лилиев» - кв. Три чучура –юг

10. 5 ОУ „Митьо Станев” – ул. Стефан Стамболов 19

11. Начално училище « Зора» - кв. Зора

Братя Даскалови

1. с. Братя Даскалови - кметството 1 етаж

Гурково

1. ул. "Ал. Батемберг" 3а

Гълъбово

1. бул. "Република" 45

Казанлък

1. Читалище "Възродена звезда 2000"

Мъглиж

1. с. Ягода - ул. "Черни връх" 2

Николаево

1. ул. "Проф. Николай Генчев" 1

Опан

1. Общински клуб - центъра

Павел баня

1. Читалището - ул. "Освобождение"

Раднево

1. Културен дом /две секции/

Чирпан

1. ул. "Г. Димитров" 30

Търговище – 2 секции

карта

1. 1-во ОУ „Хр. Ботев” – ул. "Иван Вазов" 2

2. ОНЧ "Напредък" -  пл. "Стоян Мавродиев"

Антоново

1. ул. "Тузлушки герой" 80

Омуртаг

1. ул. "Хан Аспарух" 3

Опака

1. НЧ "Пробуда - ул. "България" 94 

Попово

1. Професионална гимназия по техническа и лека промишленост - ул. "Аспарух" 1

Хасково – 4 секции

карта

1. Адвокатска колегия - ул. "Хан Кубрат" 8 /две секции/

2. ж.к. "Орфей" до бл. 18 - кафе "Болеро"

3. Младежки дом

Димитровград

1. Фоайе на бившето кино „Химик” в кв.”Славянски”

Ивайловград

1. ул. "Беломорска" 13 - кафе

Любимец

1. ул. "Желязко Терпешев"

Маджарово„

1. сграда на общината

Минерални бани

1. Пенсионерски клуб

Свиленград

1. ул. "Ген. Струков" кв. клуб "Марица"

2. ул. "Княз Борис" кв. клуб "Велето"

Симеоновград

1. СОУ "Св. Климент Охридски" - ул. "Хр. Ботев" 

Стамболово

1. Старият площад - кръчма

Тополовград

1. ул. "Дунав" 14

Харманли

1. Културен дом

Шумен – 3 секции

Тук ще намерите точното място, където може да гласувате, според постоянния си адрес: Jpeg

1. СОУ "Васил Левски" - Кв. Тракия

2. фоайе/ партер на художествена галерия "Елена Карамихайлова" - ул. "Цар Ив. Александър" 81

3. читалище "Тодор Петков" - кв. Добруджа,бул. Мадара 22

Велики Преслав

1. Старата община

Венец

Върбица

1. Читалище "Пробуда"

Каолиново

1. с. Лятно - ул. "Тича" 4 - сграда на кметството

Каспичан 

1. ул. "Мадарски конник" 5

Никола Козлево

1. пл. "Септемврийско въстание" 23

Нови пазар

1. ул. "Марица" 55

Смядово

1. Ритуална зала

Хитрино

1. училище "Хр. Ботев"

Ямбол – 4 секции

1. Технически колеж - ул. "Граф Игнатиев" 38

2. Клуб на инвалида - ул. “Ал. Стамболийски” 29

3. Читалище "Пробуда" - пл."Страшимир Кринчев" 

4. Читалище "Зора"  - пл. "Захари Стоянов" 2

Болярово

1. Профсъюзен дом

Елхово

1.  Клуб на пенсионера - ул. Търговска 63

Стралджа

1. Ритуална зала

Тунджа

1. с. Ботево - училището

2. с. Калчево - поликлиниката